קורס ציור דיגיטלי – לימודי ציור במחשב

אחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם העיצוב הגרפי וזה ציור דיגיטלי. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם אינספור דוגמאות מלימודי ציור ואיור גרפי ממוחשב. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לצייר בעצמו באמצעות תוכנות מחשב. עולם הציור דיגיטלי פותח אפשרויות לעבודה לבוגרים. כל מה שצריך לדעת על הלימודים על כך נרחיב בכתבה הבאה.

היום נוכל לראות   ציור ואיור דיגיטלי  בכל מקום. החל מספרי לימוד לילדים ועד לאנימציות במשחקי מחשב. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לבצע קונספטואליות וליצור דמויות או קריקטורות באמצעות תוכנת אילוסטרייטור. תוכנת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי איתה מעצבים גרפיים מכינים גרפיקות וקטוריות בציורים לעולם. בוגרי הלימודים מבוקשים מאוד בתעשייה כבר בתקופת הלימודים.

שיתוף הפעולה בין מעצבים גרפיים לציירים דיגיטליים.

מעצבים גרפיים לא לומדים ציור ואיור דיגיטלי בתקופת הלימודים ולכן הם צריכים אנשים בעלי כישרון בעולם הציור. מעצבים גרפיים משתמשים בספרים ובעיצובים שונים בציורים לכם הם פונים לבוגרים שעשו לימודים בתחום זה ועובדים בשיתוף פעולה. נוכל לראות אין ספור קבוצות בפייסבוק של מדור דרושים בציור. אפשרויות העבודה הם רבות מאוד וכיום כל משחקי המחשב ואנימציות נעשים בתוכנת אילוסטרייטור.

תוכנת אילוסטרייטור.

תוכנת אילוסטרייטור תוכנה מדהימה מבית חברת אדובי שמאפשרת לצייר גרפיקה בצורה וקטורית. גרפיקה וקטורית מאוד מבוקשת בתעשייה כי אפשר למתוח את הקווים לכל כיוון והגרפיקה. הקבצים מאוד מהירים ברגע שמכניסים לאתר אינטרנט ואפליקציות. התוכנה מלאה בכלים שונים ליצירת מניפולציות הכוללים הנפשה אור הצללות שונות באמצעות התוכנה. במהלך הלימודים תלמדו  טכניקות שונות ותקבלו שיעורי-בית תרגילים כדי לפתח את היצירתיות לסגנון הציור. זה לא משנה אם אין לכם כישרון בציור תוכלו להוציא אותם בלימודי התוכנה ויאפשרו לכם לפתח את סגנון העבודה מההתחלה. ציור דיגיטלי כמו כל שפה ככל שמתרגלים את החומר אפשר להגיע לסגנונות ואותנטיות ברמה מאוד גבוהה.

איפה לומדים?

תחום הציור דיגיטלי אפשר ללמוד בבתי ספר למקצועות העיצוב וגרפיקה ממוחשבת. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימודי תוכלו ללמוד דרך מערכת למידה מקוונת שבאמצעותה המורה יכול לעבוד ישירות על תוכנת אילוסטרייטור שנמצאת אצלכם במחשב. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר לכם איך לצייר גרפיקה בצורה מקצועית. השיחה מתבצע דרך המחשב.  כל הלימודים מתבצעים בצורה פרטית ואישית אחד על אחד. לכל אורך השיעור הסטודנט יקבל תשומת לב מלאה במהלך השיעור. אם יש נושא לא ברור המורה יחזור שוב וייתן לסטודנט לתרגל.  סיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות ולגרום לכם לשלוט בתוכנה בצורה מהירה.

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי לימודים איך אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר באומנות הדיגיטלית וכל זה מהבית.

העבודה מהבית

מרבית בוגרי מסלול לימודים זה עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום freelance לאנשים. כמובן שתוכלו לפתוח לכם אתר לציור אונליין ולמכור את הציורים לאנשים שצריכים את הגרפיקות שלכם. במהלך הלימודים המורים יחשפו אתכם לטכניקות שיווק מצוינות כדי להגביר את המכירות.