קורס עיצוב גרפי וחווית משתמש בחיפה.  -קורס בניית אפליקציות

רוצים ללמוד איך לעצב אפליקציות? איך בונים אתר אינטרנט בצורה מקצועית? גרים בחיפה ובאזור צפון ומחפשים בית ספר למקצועות לימוד ההייטק? בכתבה הבאה תוכלו לקבל פרטים רחבים איך ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה בישראל. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים חינם שיסבירו לכם איך לבנות אתר אינטרנט או להשתמש בתוכנת אפליקציות לחווית משתמש נכונה.  כל השיעורים מדברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום ההיי-טק או כפרילנס מהבית כעצמאי.

קידום עסקים ויחסי ציבור.

עסקים לא יכולים להתקיים היום בלי מעצבים גרפיים כי המעצבים הם אלה שקובעים את השפה העיצובית. באמצעות שימוש של אלמנטים ויזואלים באתר האינטרנט ובאפליקציה אפשר להעביר לקהל היעד את הפרסומת בצורה הנכונה ביותר.  לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בחשיבה הרחבה תוך מתן דגש לאלמנטים שיתאימו לטרנדים החדשים המקובלים כיום בתעשייה ב-2020.

התוכנות הנלמדות בעיצוב גרפי וחווית משתמש.

במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על התוכנות הפופולריות של חברת אדובי פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין , לכל אורך הקורס תעסקו בתיק עבודות ותכינו דוגמאות ועבודות כי זה מה שרוצים לראות לאחר סיום הלימודים. ככל שתיק עבודות שלך ידבר על הרלוונטיות תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות או לעבוד בתחום זה מהבית כעצמאים.

חברת המשתמש ועיצוב אתרים.

לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי תוכלו לעבוד בחברות הייטק הדרישה לעבודה בחברות הייטק זה לדעת איך לעצב אתרי אינטרנט תוך שימוש באפליקציות. חוויית המשתמש נלמדת לכל אורך קורס בניית אתרים כדי להתאים את האתר לגולשים בצורה הנכונה ביותר.  תחום זה מבוקש מאוד ורק מעצבים גרפיים בוגרי מסלול לימודים יכולים ללמוד את חוויית המשתמש לעולם העיצוב.

לימודים חוויית משתמש חיפה

בחיפה יש אינספור מקומות ללמוד  לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים ואם אתם גרים באזור הצפון הרחוק ורוצים ללמוד את התחום הזה מבלי לבזבז זמן ונסיעות תוכלו ללמוד עם בית ספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין בצורה מקוונת. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנת החיבור המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות במחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. השיעור הוא פרטי אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות לכל אורך הקורס. במהלך השיעור תקבלו הסברים על מהלכים בעיצוב גרפי והסטודנט צריך לתרגל. לאחר סיום ההסבר במידה ויש נושא שהוא לא ברור על עולם האתרים ותוכנת גרפיקה המורה יחזור עד שהסטודנט יבין את הכל. בלימודים פרטים אישיים כל תשומת הלב לסטודנט מה שמאפשר לבנות תיק עבודות מקצועי לכל אורך הקורס.

תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ונציגי לימודים ישוחח איתכם ויסבירו לכם איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה מהבית.

ההשתלבות במקומות עבודה.

בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בתעשיית התקשורת השיווקית בחברות הייטק או במשרדי הפרסום אינטרנט. מה שרוצים לראות זה אך ורק תיק עבודות מקצועי ולא תעודה. בוגרים לימודים בניית אתרים  ללא ניסיון יכולים להתחיל לעבוד עם שכר של 17000 שח או לתת שירותי גרפיקה פרילנס לעסקים פרטיים.

לסיכום מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית ואת האינטרנט בהחלט ימצא בתחום זה אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים וגם במהלך הלימודים המורים יחשפו אותך לקבוצות על אדירות בפייסבוק שדרכם תוכל לקבל באופן יומיומי הצעות לעבודה כשכיר  או לעבוד כפרילנסרים הבית.