קורס גרפיקה מעשי – לימודים מעשיים בתחום העיצוב גרפי והפרסום

אוהבים את עולם העיצוב הגרפי? רוצים להיות גרפיקאים מבוקשים בתעשייה? על עולם ההייטק שמעתם? בכתבה הבאה נדבר על הביקוש של קורס גרפיקה מעשי. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר כיצד אתם יכולים להשתלב בשוק העבודה ומה אתם עושים במקומות עבודה. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי ואתרי אינטרנט בהחלט ימצא בכתבה הבאה תוכן מעניין ומועיל לקראת מה הולכים.

מה לומדים בקורס גרפיקה מעשי?

לימודי קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולתרגם תקשורת שיווקית ללקוחות. כיום עסקים לא יכולים להתקיים בתעשייה ללא מעצבים גרפיים איכותיים. באמצעות מעצבים גרפיים מכינים פרסומות ליצירת יחסי ציבור מקצועיים וכל תחום שמאפשר. תקשורת שיווקית מתבצעת אך אך ורק על ידי פרסומות שגרפיקאים מכינים שמתפרסמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תחום העיצוב נלמד בהתאם לחוקים והטרנדים שמקבלים היום בתעשייה ב-2020.

לימודי התוכנות הגרפיות בקורס גרפיקה מעשי.

כדי לעבוד בעיצוב אתרי אינטרנט או להכין ספר ולהתאים להוצאה לאור תצטרכו ללמוד את החוקים המקובלים כיום בתעשייה החל מיצירת קומפוזיציות נכונות ושילוב צבעוניות תוך מתן דגש לטיפוגרפיה נכונה כשמכינים גרפיקה מעשית. תלמדו כיצד לעבוד בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי מול עבודה  בצורה מעשית בתוכנת פוטושופ אילוסטרייטור, בתוכנת אינדיזיין. לכל אורך הלימודים תבנו תיק עבודות מקצועי שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה בצורה מהירה כיום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד כי מה שרוצים לראות זה תכלס מה אתם יודעים לעשות וכיצד אתם יכולים לעזור למתכנת לשווק מוצר או ללקוח להכין גרפיקות מעשיות לעולם הפרסום.

לימודים מקוונים עיצוב גרפי.

באמצעות לימודים מקוונים תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין אחד על אחד. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב הגרפי מאפשר ללמוד את התחום   בהוראה פרטית המורה מעבר לקו, באמצעות תוכנת החיבור מרחוק המורה יכול לשוחח איתך דרך המחשב ולעבוד על העכבר מרחוק. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר לסטודנט איך לבצע גרפיקה בתוכנות של אדובי. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור עד שהתלמיד יבין את הכל. הלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים גרפיקה אחד על אחד ללימודי תעודה לכל אורך הקורס יהיה עם יחס ותשומת הלב שמופנית רק לסטודנט. בלימודים פרטיים עם מורה פרטי מעבר לקו תוכל להספיק הרבה יותר חומר ולחסוך זמן ונסיעות.

תיק עבודות ותעודות בעיצוב וגרפיקה תקשורתית.

לכל אורך לימודי קורס גרפי תלמדו להכין דוגמאות ליצירת אינפוגרפיקה או עיצוב גופנים בצורה מקצועית. את כל העבודות שהכנתם בתקשורת שיווקית תצטרכו להראות ללקוחות וחברות שונות. מה שרוצים לראות היום זה אך ורק תיק עבודות ולא תעודות. ככל שהדוגמאות שלכם יותאמו לטרנדים לעבודות פרסום ותקשורת שיווקית המותאמים ל2020 תוכלו להתקבל במהירות לעבודה. במהלך הלימודים המורים יחשפו אתכם לקבוצות אדירות בפייסבוק ויתנו לכם הכוונה מקצועית איך אפשר להשתלב בתעשייה.