קורס גרפיקה וצילום לחרדים – לימודים למגזר הדתי

קורס גרפיקה ממוחשבת לחרדים אפשר ללמוד בצניעות ולא להיות  מעורבבים עם חומרים לא  ראויים, הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר כיצד אתם יכולים ללמוד מהבית דרך האינטרנט בלמידה אישית במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית.

מתכונת לימודים גרפיקה וצילום לחרדים

במסגרת לימודים למגזר הדתי הסטודנט מתחבר למערכת למידה מקוונת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב שלך בצורה פרטית ואישית אחד על אחד. מסלול הלימודים הוא אונליין ללימודי תעודה ותיק עבודות. באמצעות מערכת הלימוד המקוונת המורה יכול להזיז לך את העכבר במחשב ולשוחח עם הסטודנט אחד על אחד דרך מיקרופון ואוזניות. בצורת לימודים אישית זו הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב והיחס האישי מופנה רק אליו. אין הסחות דעת והסטודנט נמצא לבד בשיעור מול המורה מעבר לקו, בשיטת לימודים  זו אפשר להספיק יותר  חומר מאשר לימודים בקבוצות. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור הסטודנט יקבל ישירות תשובה, בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על מה שנלמד כדי לפתח לסטודנט את היצירתיות והחשיבה.

מה לומדים בעיצוב גרפי לחרדים?

במסלול הלימודים תלמדו כיצד לפרסם פרסומות ומודעות לעסקים בעיתונות הכתובה או ברשתות החברתיות בצורה צנועה, תלמדו מהי חשיבה הרחבה וכיצד לפתח את היצירתיות מול עמידה בטרנדים החדשים המקובלים ב-2020. תעבדו על  התוכנות הגרפיות של חברת אדובי שהם פוטושופ, אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים שיאפשרו לכם לשלוט בתוכנות ברמה מאוד גבוהה.

לימודים לתיק עבודות כדי להיות מעצבים גרפיים מקצוענים.

מה שחשוב בעולם העיצוב היום זה אך ורק איך נראה תיק עבודות שלכם. אומנם תקבלו תעודה בסיום הלימודים אבל אף עסק או חברת הייטק לא מעניין אותם איפה למדתם את התחום הזה או אם למדתם את התחום הזה לבד בעצמכם. מה שרוצים לראות זה תכלס מה אתם יודעים לעשות בסיום הלימודים. ככל שתיק עבודות שלכם  ידבר על רלוונטיות מול מה שקורה כאן בטכנולוגיה ובמדיה הגרפית תוכלו להשתלב במהירות במקומות עבודה.

העבודה מהבית בתחום העיצוב גרפי

מרבית הבוגרים בסיום לימודים  מעדיפים לעבוד מהבית בצורה פרטית ואישית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים ומדיה אינטראקטיבית ועוד. כיום בוגרי צילום ומדיה גרפית הולכים לעבוד בחברות הייטק ופרסום יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח ללא ניסיון. נוכל לראות בשנים הבאות עקב התפתחות האינטרנט במדינת ישראל אין ספור אפשרויות לעבודה למעצבים גרפים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.