קורס גרפיקה בשעות הערב מכללות לגרפיקה לימודי ערב

רוצים ללמוד תקשורת שיווקית וגרפיקה ממוחשבת ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? גרים רחוק ממקומות לימוד ולא יכולים להספיק להגיע לבית הספר? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף טיפים וסרטונים כיצד אתם יכולים ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר בישראל עיצוב וגרפיקה ממוחשבת. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לעסוק בתחום המיתוג ויחסי ציבור דרך האינטרנט.

הביקוש של מעצבי גרפיקה ותקשורת שיווקית ויחסי ציבור.

הביקוש למעצבים גרפיים בין הגבוהים בתעשיית העיצוב בישראל. כיום יש אינספור אלטרנטיבות למעצבים גרפים לעבוד במקומות עבודה מה שלא היה בעבר. אפשרויות הפרסום לעסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם דורשות אינספור עיצובים למדיות הדיגיטליות למיליוני עסקים בישראל.

חברות הייטק מצד שני צריכות מעצבים שיעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב ופיתוח מוצרים בחדשנות הישראלית. אוסף אפשרויות העבודה לאחר הלימודים יוצר ביקוש מסיבי מה שגרם לקפיצת שכר אדירה לבוגרי מסלול זה. בוגרים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח או לעבוד בתחום זה מהבית.

סגנון הלימודים בתקופת הכשרה.

בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לעשות יחסי ציבור לעסקים דרך פרסומות ומודעות גרפיות שירוצו ברשתות החברתיות. תלמדו את השפה העיצובית והשיווקית באמצעות יצירת מניפולציות גרפיות בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי. למידת  טיפוגרפיה כיצד לשלב צבעים בצורה מקצועית ונכונה.  לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שאפשר לכם לעבוד לאחר קורס זה.

התוכנות הגרפיות במסלול הלימודים.

בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לעשות יחסי ציבור ותקשורת שיווקית באמצעות התוכנות של חברת אדובי. תלמדו לעבוד על פוטושופ אילוסטרייטור תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה גרפית יש לה תפקיד אחר בעולם העסקי ושיווקי ובאמצעות תוכנות אלה מעצבים מכינים מניפולציות שונות כדי ליצור ערוצי שיווק לעסקים. לכל אורך הקורס  תהיו עסוקים בפיתוח היצירתיות ועבודה מהירה על התוכנות.

לימודים אונליין דרך האינטרנט איך זה עובד.

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? רוצים ללמוד מהבית? תוכלו ללמוד דרך בית ספר תקשורת ויחסי ציבור באינטרנט וכל זה אונליין אחד על אחד. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים,  דרך מערכת הלימוד המקוונת המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. המורה יזיז את העכבר תוך הסברים מקצועיים איך לבצע טקטיקות עיצוביות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. השיעורים נעשים בצורה אישית ופרטית אחד על אחד מהבית וכל  תשומת הלב והיחס האישי מופנה אך ורק לסטודנט. הלימודים הם לימודי תעודה ותיק עבודות הנבנה במהלך הקורס. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

לסיכום מה שמעניין עסקים היום זה אך ורק איך נראה תיק עבודות. במידה בתיק העבודות שלכם רלוונטי למה שקורה כיום בעולם השיווק תוכלו להתקבל ישירות לעבוד מהבית או לשתף פעולה עם חברות פרסום והדפסות. נוכל להגיד לכם שהביקוש הוא עצום בחברות הייטק לכן יש מחסור בעולם הדפוס והוצאות לאור.