קורס גרפיקאי ביצועיסט בתל-אביב – ללמוד להיות מעצבי גרפיקה ממוחשבת

רוצים לעסוק בעולם הדפוס ולא יודעים איך להתחיל? מה זה רולאפ זה איך אפשר לעצב שלט? הידעתם שבעולם הדפוס הביקוש הוא עצום  בתחום בגלל שהיום מעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים לא הולכים לעבוד בתחום זה? רובם עוברים לעבוד בהייטק כי השכר גבוה ביותר ולכן יש מחסור בבתי דפוס למעצבים. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהימים שיסבירו לכם מה עושים בבתי דפוס גרפיקאי ביצועיסט. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בעולם זה.

קורס גרפיקאי ביצועיסט הביקוש העצום?

הביקוש העצום לעבודות גרפיקה  ביצועיסטים נוכל לראות את זה בגלל השכר שמעצבים גרפיים רבים לאחר סיום הלימודים מקבלים מרביתם עוברים  לעבוד בתחום זה בחברות הייטק. הסיבה שגרפיקאים הולכים לעבוד בחברות הייטק בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה כיום לאחר סיום הלימודים.  גרפיקאים ביצועיסטים עובדים בבתי דפוס נותנים שירותי גרפיקה ועבודה משותפת עם מעצבים גרפיים כדי ללמוד את התחום הזה אתם צריכים ללמוד את חוקי העיצוב הגרפי והתוכנות של חברת אדובי בכתבה נסביר לכם את כל מה שתלמדו ונחשוף לכם סרטונים שנלקחו מתחום זה.

שכר גרפיקאים בבית דפוס 11000 ש”ח

שכר גרפיקאים בחברות הייטק 17000 ש”ח

לימודי גרפיקה ביצועיסט

מהם תכני הלימודים במהלך הלימודים? תלמדו את החשיבה העיצובית כיצד לבצע מיתוג לעסקים ולעבוד מול דרישות שבתי דפוס נותנים. תלמידו מהי קומפוזיציה איך אפשר לשלב גרפיקה נכונה להכנת רולאפ, שלט או כל סימון גרפי אחר. במהלך הלימודים תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי על כך נרחיב בהמשך.

גרפיקה ביצועיסט לימודי התוכנות

כדי לעבוד בתור ביצועיסט עליכם ללמוד את התוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור, indesign , חוקי העיצוב המתאימים לתוכנת פוטושופ תוכנה ידידותית מאוד וקלה לתפעול ליצירת מניפולציות על תמונות. אילוסטרייטור תוכנה שעובדת על גרפיקה וקטורית על קווים וצורות. אינדיזיין באמצעותה מכינים חוברות וספרים וכל מה שקשור לכמויות טקסט רבות. סגנון העבודה של הגרפיקאי הוא לעבוד לרוב על כל התוכנות יחד ולקחת עבודה ולשלב אותה עם תוכנה אחרת כדי להוציא את הגימור הסופי. כדי לעבוד בבתי דפוס עליכם לשלוט בתוכנות ברמה מאוד גבוהה בגלל שלרוב אתם מקבלים גרפיקות ממקומות אחרים ואתם צריכים להתאים אותם למכונות הדפסה או אתר האינטרנט.

תיק עבודות בתקופת הלימודים

תלמדו את חוקי העיצוב בהתאמה לתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. כדי להתקבל ולעבוד במשרדי פרסום או חברות לאתר האינטרנט תצטרכו להכין אינספור דוגמאות כדי להראות שאתם מבינים את תחום העיצוב הגרפי בצורה מקצועית. כל סגנון של גרפיקה שיווקית עובר דרך ביצועיסט וגרפיקאי כדי להתאים את הגרפיקה לדפוס או להוצאה לאור. תיק עבודות צריך לכלול מאות עבודות ודוגמאות שתעשו בתקופת הלימודים.

ללמוד אונליין מהבית.

אין לכם זמן ללכת למקומות לימוד? לא יודעים איך לשלב לימודי דפוס הוצאה לאור עם עבודה? תוכלי ללמוד את התחום הזה דרך למידה מקוונת אונליין מהבית עם מורים פרטיים. הלימודים הם לימודי תעודה ובאמצעות מערכת למידה אונליין המורה יכול לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר מהלכים שונים מעולם הביצועיסטים.  תוכלו ליצור קשר בעמוד זה ולשוחח עם נציג הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה מהבית בצורה פרטית אישית אחד על אחד במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטים ללימודי תעודה.

באתר הבא תוכלו לראות איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות כנסו…