עיצוב גרפי 3 חודשים – ללמוד עיצוב גרפי זריז ומהיר

האם אפשר ללמוד עיצוב גרפי ב-3 חודשים? איזה אפשרויות עבודה יש לאחר סיום הלימודים? הכנו במיוחד  אוסף סרטונים מדהים כיצד אפשר ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר בתעשיית ההיי-טק.  השיעורים מוסברים בשפה העברית ויאפשרו לכם להבין כיצד מעצבים גרפיים עובדים בחברות היי-טק ומעצבים אתר האינטרנט  עם חוויית משתמש נכונה.

לימודים עיצוב גרפי מה הם כוללים?

כדי להיות מעצבים גרפיים עליכם ללמוד את השפה העיצובית  כיצד לפרסם עסקים תוך מתן דגש לקידום יחסי ציבור ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. היום בעלי עסקים לא יכולים בלי מעצבים גרפיים כי רק באמצעות פרסומות ומודעות אפשר לפרסם. במהלך הלימודים תלמדו את החשיבה השיווקית וכיצד להבין את קהל היעד שאליו אתם הולכים לפרסם. תלמדו מהי קומפוזיציה  וכיצד להכין אלמנטים ויזואלים באמצעות תוכנות גרפיקה של חברת אדובי.

התוכנת מלמדות במסלול לימודי עיצוב גרפי.

במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעבוד על התוכנות המקובלות ביותר בתעשיית העיצוב, תלמדו לעבוד על פוטושופ – אילוסטרייטור, indesign. כל תוכנה אחראית בסגנון כזה או אחר על תהליכים בקידום יחסי הציבור והתקשורת השיווקית. תקשורת שיווקית נעשית על ידי ההכנה של מודעות גרפיות בשימוש בתמונות בתוכנת הפוטושופ .  אילוסטרייטור לוגואים ותעבדו על צורות. באינדיזיין תכינו קטלוגים וחוברות מידע לתעשייה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה מה שרוצים לקוחות לראות ולא תעודות.

איפה לומדים עיצוב גרפי בשלושה חודשים

רוב המכללות  בתי ספר לגרפיקה מלמדים מסלולים של עד עשרה חודשים אם אתם רוצים לקצר את זמן ההמתנה תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד אונליין עם מורה פרטי  ואישי  דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים עם מערכת למידה מקוונת. המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לעצב גרפיקה פרסומית בצורה נכונה. במהלך השיעור הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב מהמורה מה שמאפשר קצב מהיר. . לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים מעשיים כדי לפתח את החשיבה הרחבה איך לקדם   בצורה מקצועית תוך מתן דגש לקהל היעד שאתם הולכים לעצב.

לימודים פרטיים.

בלימודים פרטים אחד על אחד לא מתעכבים על דברים קטנים והסטודנט מקבל את כל תשומת הלב היחס האישי בשיעור. במהלך השיעור המורה יסביר נושא כיצד לעצב גרפיקה פרסומית ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט יצטרך לתרגל את החומר . אם יש נושא לא ברור המורה ישירות ייתן מענה על שאלות בנושאים שונים. בסופו של דבר עיצוב גרפי זה שפה ככל שמתרגלים את החומר הזה בצורה מעמיקה אפשר לשלוט בתוכנות ולעבוד מהר,  כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה לקידום עסקים באמצעות אלמנטים ויזואלים.

תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונציג הלימודים יספר ברחבה איך אפשר ללמוד במהירות קורסים מזורזים בעיצוב גרפי. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל השיעורים גרפיקה שהכנו במיוחד בשבילכם חינם כדי להסביר לכם כיצד מעצבים גרפיים עובדים בעולם הפרסום והשיווק לעסקים.