עיצוב גרפי ותקשורת חזותית – קורסים בהייטק

אחד התחומים המבוקשים בתעשייה זה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. מעצבי גרפיקה הם אלה שאחראים על תקשורת שיווקית שבאמצעותם מפרסמים עסקים במקומות שונים כדי להגביר את מערך השיווק. בוגרי הלימודים מבוקשים מאוד בתעשיית הפרסום ויחסי ציבור לקידום מכירות.   במיוחד בשבילכם אינספור סרטוני הסבר שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה כדי להגביר את מערך השיווק. השיעורים מתאימים לכל אחד הרוצה להתחיל להבין מה זה תקשורת חזותית.

הביקוש בתעשייה

מעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים יכולים לעבוד במשרדי הפרסום ויחסי ציבור. עולם התקשורת החזותית פתח אינספור אפשרויות לעבודה בחברות הייטק ובשיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים מוצרים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים איך לעצב לקהל היעד בצורה הנכונה תוך שימוש בשפה עיצובית הנלמדת במסלול הלימודים. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים תוכנות לבניית אתרים תוך מתן דגש לחווה את המשתמש.

בתקופת הלימודים מה לומדים?

בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ילמדו לעבוד על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי + תוכנות של בניית אתרי אינטרנט ואפליקציות. לכל אורך הקורס אתם עסוקים בשילובי צבעים ולהבין את המטרה העסקית כדי לשווק את העסק בצורה הנכונה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תקשורת שיווקית זה אחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה כי בעלי עסקים וחברות או מותגים לא יכולים להתקיים בלי מעצבים גרפיים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות מקצועי שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל לתעשייה זו.

תעודות.

תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום זה כי מה שרוצים לראות זה כיצד אתם יכולים לעצב תקשורת חזותית נכונה לעסקים.  תיק עבודות יכיל אלמנטים תדמיתיים ושיווקיים ורק כך תוכלו להתקבל במהירות לעבודה. תצטרכו להראות אתר אינטרנט שיצרתם או אפליקציות בהתאם לחוקי חוויית המשתמש. תיק עבודות צריך לכלול מאות של עבודות במטרה להראות לחברות הייטק ומשרד הפרסום שאתם באמת מבינים מה אתם עושים בתקשורת שיווקית.

לימודים.

בתחום הפרסום וקידום מכירות לעסקים אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק. במידה ואתם גרים במקומות רחוקים או לא רוצים לבזבז  שעות  בנסיעות תוכלו ללמוד את התחום הזה אונליין אחד על אחד בהוראה פרטית דרך לימודים מקוונים. בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה של הסטודנט. למידה פרטית בצורה אישית ללימודי תעודה יאפשרו לכם לקבל את כל תשומת הלב היחס האישי במהלך הלימודים.

לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות ותעודה תתקבל בסיום הלימודים.   תיק העבודות זה הדבר היחידי שיאפשר לכם לעבוד בתחום זה,  בסיום הלימודים תצטרכו לעצב אתר אינטרנט בו  תראו את כל הדוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים במידה ותיק העבודות מדבר על רלוונטיות בהחלט תוכלו להשתלב בתעשיית קידום עסקים באינטרנט. בעמוד זה תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונציג  לימודים יסביר לכם בהרחבה כיצד אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית.