עיצוב גרפי ובניית אתרים לימודים – לימודים תקשורת חזותית

גרים רחוק מבתי ספר ללימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים? לא רוצים לבזבז שעות בנסיעה רק כדי ללמוד עיצוב גרפי? אם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך המחשב? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר מדהימים  כיצד סטודנטים לומדים את התחום המבוקש ביותר וכל זה מהבית. שיעורי היוטיוב בעמוד זה מוסברים בתוכנות הגרפיקה כדי להראות לכם   חשיבה הגרפית וכיצד אפשר לבנות תיק עבודות מקצועי. נוכל להגיד לכם שזה תחום מבוקש מאוד בתעשייה הישראלית ובעולם כולו. תעודות כבר לא פותחות דלת מה שרוצים לראות זה אך ורק את תיק העבודות.

איך לומדים מהבית עיצוב גרפי?

לימודי תעודה לעיצוב גרפי מתאפשרים דרך מערכת למידה מקוונת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. בית הספר מספק את התוכנה חינם לסטודנטים מה שמאפשר קשר אישי בין המורה לסטודנט. במהלך השיעור המורה יעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ויזיז את העכבר תוך הסברים איך לעצב גרפיקה בתוכנת הפוטושופ לדוגמה או תוכנת אילוסטרייטור. לכל אורך השיעור המורה יפתח את החשיבה הרחבה לסטודנט ושיעורי בית מתקבלים בסיום של השיעור. למידה פרטית במתכונת של אחד על אחד שיעורי גרפיקה פרטיים מאפשרים לכל סטודנט את כל תשומת הלב לתיק  עבודות  הדבר היחיד שיתרכזו בו במהלך הלימודים. תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים ליצירת קשר ונציג הלימודים יסביר לכם בהרחבה איך גם אתם יכולים ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר בתעשיית ההיי-טק.

מה לומדים במסגרת עיצוב גרפי לימודים מהבית?

קידום מכירות של עסקים אחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה כי היום  עסקים לא יכולים להתקיים בלי מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם אלה שבונים את כל הפרסומות והמודעות שאתם רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כי מעצבים גרפיים ולעצב מודעות בהתאם לחוקים והטרנדים שקיימים כיום ב 2020. תעבדו על התוכנות הפופולריות של חברת אדובי ותיק העבודות שלכם תכינו בהתאם לחוקים בתוכנות  גרפיקה ועיצוב של אדובי.

התוכנות הגרפיקה של אדובי שנלמדים.

במסלול לימודים זה תלמדו כיצד לעבוד על תוכנת פוטושופ תוכנה מדהימה ליצירת מניפולציות על תמונות. אילוסטרייטור תוכנה שבאמצעותה אפשר להכין מיתוג גרפי לעסקים. Indesign תוכנה שבאמצעותה עובדים  בהפקות ספרים והוצאות לאור. במסלול לימודים תלמדו כיצד לעצב גרפיקה פרסומית בשילוב תוכנות אלו והחשיבה הרחבה. לכל אורך הקורס יהיו תרגילים ושיעורי בית כדי לעבוד מהר ולפתח את היצירתיות. בסופו של דבר עיצוב גרפי זה שפה לכל דבר. ככל שמתרגלים הרבה את החומר הלימודי תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים.

השכר ואפשרויות העבודה.

כמו שאמרנו קודם תעודות כבר לא פותחות  דלתות לאף אחד. נוכל להגיד לך שבתחום העיצוב הגרפי יש אינספור מעצבים גרפיים מצליחים בתעשייה שלא למדו מעולם במקום מסודר אלא אך ורק התקבלו על פי תיק עבודות. בקורס עיצוב גרפי זה תוכלו לעבוד בחברות הייטק ומשרדי הפרסום אינטרנטים לקידום עסקים ויחסי ציבור. מרבית  בוגרי לימודים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי קידום ויחסי ציבור לעסקים בצורה פרטית. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו בתחום הזה אין ספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. ככל שעולם  האינטרנט ימשיך להתפתח הביקוש של המעצבים הגרפיים רק יגדל.