עיצוב גרפי ‏בהייטק – גרפיקה ממוחשבת הייטק

רוצים לעבוד בעולם ההייטק ולא יודעים כיצד להתחיל? מה מעצבים גרפים עושים עם מתכנתים? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסביר לכם כיצד אפשר להשתלב בתעשייה המבוקשת ביותר בישראל. כיום למעצבים גרפיים יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום לימודים לעומת העבר. עולם האינטרנט התפתח בצורה המטורפת שגרם לביקוש אדיר למעצבים גרפיים וגרפיקאים. השיעורים מוסברים בשפה עברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום המבוקש‏ ביותר בישראל.

‏מה צריך לעשות כדי לעבוד בהייטק?

תחילה תצטרכו לעבוד על מערכות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי. תצטרכו ללמוד את חוקי העיצוב הגרפי המקובלים בתעשייה כגון  כיצד לשווק  עסקים ברשתות החברתיות כמו Facebook  -Instagram. לאחר הבנה מעמיקה של מה זה עיצוב גרפי תוכלו להתחיל להכין את תיק העבודות שלכם. תיק עבודות הדבר החשוב ביותר היום כדי להעביר יחסי ציבור דרך האינטרנט לפלטפורמות שונות.

‏התוכנה שנלמדות בעולם העיצוב הגרפי.

כדי להיות מעצב גרפי עליכם ללמוד את השפה העיצובית תוך מתן דגש לקומפוזיציות ותורת הצבעים. תלמדו תוכנות אדובי ה-Photoshop, אילוסטרייטור, אינדיזין ועוד. במהלך הלימודים תבנו גרפיקות מקצועיות שמדברות על תחום זה ותכינו תיק עבודות שיכיל דוגמאות רבות כדי להראות את החשיבה יצירתית למשווק עסקים.

בעולם העיצוב גרפי מה שחשוב כיום זה לא תעודות או תואר שסיימתם לימודים מה שרוצים לראות זה כיצד אתם מעצבים גרפיקות בצורה מקצועית. כל תחום תקשורת חזותית‏ מאפשר אין ספור סוגי עבודות בעולם השיווק. אי אפשר ללמוד בניית אתרים לאינטרנט או אפליקציית בלי להגיע עם רקע  קודם של תקשורת שיווקית באמצעות עיצוב גרפי.

‏לימודים במכללות להייטק ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת.

כיום באזור תל אביב במרכז הארץ יש אין ספור מכללות ובתי ספר לגרפיקה ועיצוב. בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד גם במחשב באמצעות בית ספר לימוד מקצועות העיצוב און-ליין. בשיטת לימודים זו בית הספר מספק תוכנת חיבור לסטודנט שמאפשרת ללמוד בצורה מקוונת. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר לסטודנט כיצד לבצע יחסי ציבור באמצעות תוכנות גרפיות. הדגש הוא ללמוד את השפה המקצועית בעולם העיצוב כדי לקדם מכירות‏ למותגים.

‏לימודים הייטק בצורה פרטית

‏לימודים   בצורה פרטית  תבטיח  לכם תיק עבודות מקצועי וכל היחס ותשומת הלב מופנה לסטודנט. בלימוד פרטי במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה אחד על אחד הסטודנט מקבל הרבה יותר ומתרכז בשיעור עצמו. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בישראל.

לסיכום

מה שחשוב כיום כדי לעבוד בחברות הייטק זה אך ורק תיק עבודות. בעבודה משותפת עם חברות הייטק תצטרכו להראות את החשיבה הויזואלית כיצד לעצב גרפיקות והאפליקציות באמצעות תוכנות מיוחדות לכך. שיתוף פעולה הוא הדוק בין מעצבים ומתכנתים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את השפה העיצובית וכיצד האפליקציה המוצר של חברות הייטק מפתחות יראה. חברות הייטק רוצות חדשנות כך שאם אין לכם ניסיון בתחום זה לא אומר שלא תקבלו עבודה. ככל שתראו חשיבה  רחבה מול מה שקורה כיום בעולם העיצוב הגרפי תוכלו להתקבל לעבודה מהירה. נוכל להגיד לכם שיש מעצבים  רבים בעולם ההייטק שלא למדו מעולם במכללות ועיצוב גרפי מסודרות.