סדנאות עיצוב גרפי – ללמוד להיות מעצבים גרפיים?

למה מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בחברות הייטק? רוצים לדעת איך להכין גרפיקה פרסומית ברשת החברתית פייסבוק? איך לעצב תמונות באינסטגרם ולגרום למערך השיווק של העסק לגדול? הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים שנעשו על ידי גרפיקאים שעובדים במקומות עבודה בעולם הפרסום. השיעורים מוסברים ביוטיוב בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום  זה. נוכל להגיד לכם שיש ביקוש מסיבי למעצבים גרפים וכיום עסקים לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את השפה העיצובית והצלחה של מסע פרסום תלויה אך ורק במעצבים גרפים.

סדנאות עיצוב גרפי מה לומדים.

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לקדם עסקים ברשתות החברתיות על ידי הפרסומות ומודעות שתכינו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. בתקופת הלימודים תלמדו מהי חשיבה קונספטואלית וכיצד לבנות קונספט עיצובי נכון לקהל היעד. תיק דוגמאות זה הדבר הכי חשוב שתתרכזו במהלך הלימודים. תלמדו איזה צבעים לשלב לאלמנטים ויזואלים שיעטפו את המודעה.

התוכנות הגרפיות הנלמדות במסלול מעצבים גרפיים.

בתוכנת הפוטושופ תלמדו כיצד לעצב גרפיקות באמצעות תמונות. נוכל לראות ברשתות החברתיות אינספור מודעות שהבסיס שלהן הוא תמונה. בתוכנת אילוסטרייטור תבצעו איורים ועיצובים גרפים שמבוססים קו וצורה. תוכנת אילוסטרייטור מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי כי באמצעותה בונים למותג את הלוגו וכל דבר שהוא צריך. תוכנת אינדיזיין תוכנה חשובה מאוד בהפקות ספרים כי באמצעות תוכנה זו מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם סופרים ומכינים ספרים לקטלוגים לעולם הפרסום. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בחשיבה קונספטואלית וכיצד לבנות תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר לכם לעבוד לאחר סיום הלימודים.

איפה לומדים עיצוב גרפי.

עיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק בחיפה ירושלים או תל אביב.  בכל מסלולי הלימודים תלמדו בסופו של דבר בכל המקומות אותו דבר. יש לכם אפשרות ללמוד דרך מערכת למידה מקוונת מהבית אחד על אחד. באמצעות לימודים פרטיים מהבית אונליין בית הספר מאפשר לך לקבל מורה פרטי שעובד איתך מעבר לקו לכל אורך הקורס. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט דרך מערכת למידה מקוונת. המורה יזיז את העכבר ויסביר לכם איך לעצב אחד על אחד. בלימודים פרטיים ואישיים הסטודנטים מקבלים יחס אישי ופרטי אחד על אחד במתכונת של שיעור גרפיקה פרטי. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה סגל הלימודים  יצור איתכם קשר כדי להסביר איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה בישראל ללימודי תעודה ותיק עבודות.

מה חשוב היום בסיום הלימודים להשתלבות בעבודה.

היום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד מה שרוצים לראות זה אך ורק איך אתם מעצבים גרפיקה בצורה מקצועית. יבדקו את הקונספטואליות וכיצד משתמשים באמצעות הטרנדים החדשים שמקובלים כיום ב-2020.  אם תיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב במהירות בתעשייה ולהתחיל לעבוד בתחום. בוגרי הלימודים יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח נטו או לעבוד מהבית כפרילנסרים מקצועי. יש ביקוש אדיר כי כיום יש למעצבים גרפיים יותר אפשרויות עבודה לעומת העבר. אם בעבר הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בבית דפוס או בעיצוב לאריזה היום המצב הוא שונה כי האינטרנט מאפשר  לעסקים לפרסם באינספור מדיות שונות ובאפליקציות.