מקצועות מבוקשים בהייטק לקראת 2020 – ביקוש בהייטק

מחפשים להשתלב בעולם ההייטק? אוהבים את עולם המחשבים ולא יודעים מה לעשות כדי להתקבל לעבוד בשיתוף פעולה בחברות הייטק? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק. עולם הפרסום והשיווק הוא ענק ומאפשר לאינספור אנשים שאוהבים את עולם הפרסום להשתלב בתעשייה זו. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד עם חברות הייטק או בצורה עצמאית פרילנס.

מקצועות מבוקשים בהייטק.

חברות הייטק רוצים לראות חדשנות. בתחומי ההיי-טק מפתחים מוצרים שונים בצורה של האפליקציות או אתרי מסחר אונליין. כדי להתפתח תצטרכו ללמוד את עולם העיצוב הגרפי והחוקים ולאחר מכן תוכלו להתחיל ללמוד עיצוב אפליקציות ואתרי אינטרנט. העבודה לרוב  משותפת עם מתכנתים כי מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים ולא מבינים את השפה העיצובית. מי שכבר למד עיצוב גרפי בהחלט יוכל לעשות קורסים משלימים כדי להתקבל להייטק.

שכר של מעצבי גרפיקה מתחילים בהייטק.

היום מעצבי גרפיקה מבוקשים מאוד בתעשייה כי יש להם יותר אפשרויות לעבודה לעומת מה שקרה בעשור הקודם. המהפכה הטכנולוגית באינטרנט שיפרה את מהלך יחסי הציבור לעסקים. עולם השיווק השתנה וכבר לא משווקים רק בענף הדפוס אלה באתר האינטרנט וברשתות החברתיות דרך אפליקציות. בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי וחווית משתמש יכולים להתחיל עם שכר של 19 אלף שח ללא ניסיון. כל מה שהם יצטרכו זה אך ורק תיק עבודות מקצועי ולהראות אינספור אפליקציות / אתרי מסחר שהכינו בתקופת הלימודים.

לימודים הייטק.

לאחר מסלול לימודי עיצוב גרפי מעצבים יכול להמשיך ללמוד את השפה מקצועית בעולם האינטרנט. תלמדו כיצד לעבוד על מערכות של בניית אתרים עם קוד פתוח כמו וורדפרס ותוספים שונים כדי לגרום לאתר להיראות בצורה מקצועית. תלמדו כיצד  להכין עבודה בחווית המשתמש של האתר. לאחר סיום לימודים תצטרכו להתחיל לבנות אפליקציות שמותאמות למה שקורה בטלפונים החכמים. לכל אורך הקורס תלמדו את חשיבות עולם האינטרנט ואיזה קבצים לעבוד כדי שהאפליקציה תהיה מוצלחת.

איפה לומדים את מקצועות הייטק?

מקצועות הייטק לימודים במכללות עיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת לקוד פתוח. יש לכם את האפשרות ללמוד גם בשיטת לימודים אונליין באמצעות מערכות למידה מקוונות. בתי ספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין מספקים תוכנה שמחברת בין מחשבים כך שהסטודנט יכול ללמוד בצורה פרטית אישית מהבית מבלי לבזבז  שעות על נסיעות. מערכת למידת לימודים מקוונת מאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט להזיז את העכבר צעד אחר צעד תוך הסברים איך לעצב אפליקציה או אתר אינטרנט בוורדפרס. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור עם הסטודנט על מה שנלמד  בשיעור. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

תעודות ותארים.

תחום ההייטק לא מעניין אף אחד איזה תעודה יש לכם או איפה סיימתם תואר ראשון בעיצוב גרפי. מה שרוצים לראות זה חדשנות וכיצד אתם מביאים את הטרנדים החדשים  ל-2020. תיק עבודות הוא הדבר היחיד שיאפשר  להשתלב בתעשיית ההיי-טק. אמנם תקבלו תעודה בסיום הלימודים אבל לא זה מה שיאפשר להבין שאתם מבינים איך לעצב אפליקציה עם דגש בחוויית משתמש. בסיום הלימודים תצטרכו לשלוח לחברות היי-טק קישור עם אתר אינטרנט בו תציגו את כל העבודות שעיצבתם בתקופת הלימודים. במידה ויהיה רלוונטיות ויאהבו את מה שעשיתם  יצרו איתכם קשר לראיון עבודה.