מה זה ux ui תוכנה עיצוב אפליקציות XD – חווית משתמש לימודים

קורס עיצוב אפליקציות XD  קורס מאוד מבוקש בתעשיית העיצוב הגרפי.  בוגרי  לימוד מבוקשים מאוד בחברות הייטק עיצוב והכנת אתרי אינטרנט תוך מתן דגש לחוויית משתמש. בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם מידע חשוב לקראת מה אתם הולכים. המידע מלווה בשיעורי הסבר שנעשו במיוחד בשפה העברית. אם אתם מעצבים גרפיים בהחלט  קורסים אלו הם קורסי המשך לעיצוב גרפי לעבודה באינטרנט.

עיצוב אפליקציות XD.

תוכנת XD נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר להכנת אפליקציות ועיצוב חוויית משתמש. התוכנה שייכת לחברת אדובי ובאמצעותה אפשר להכין אפליקציות מסחריות או  כל דבר אחר. כל סגנון העיצוב בתוכנת האפליקציות XD מגיע מתוכנות גרפיות אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. מי שיודע את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בקורס  אפליקציות קורס קל להבנה. במהלך הלימודים תחשפו לעבודה עם מתכנתים ומה הם הדרישות המקובלות בתעשייה כשמסיימים  אפליקציה.

איפה לומדים עיצוב אפליקציה מחברת משתמש?

תחום זה אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת במרכז ישראל. יש לכם גם את האפשרות ללמוד אונליין בצורה פרטית אישית דרך מערכת לימוד מקוון. במהלך הלימודים המורה יכול להזיז לך את העכבר ולהסביר לכם צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה בתוכנת אפליקציה XD. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי להטמיע את החומר הנלמד. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שרוצים לראות זה תכלס כיצד אתם מתאימים את הטרנדים החדשים בעולם ההייטק בישראל.

מה קורה בחברות הייטק לבוגרי מסלול לימודים זה.

בוגרים  לימוד עיצוב חווית משתמש לאפליקציות לומדים כיצד לקדם עסקים ולעשות יחסי ציבור תוך מתן דגש בתקשורת השיווקית שהאפליקציות מאפשרות. תצטרכו ללמוד  את השפה העיצובית כי מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים. תלמדו להבין את הצרכים של האפליקציה ולפרק אותה לגורמים להכנת שלב המקדים לעיצוב. לאחר  פירוק הגורמים לחלקים של האפליקציה תצטרכו לעצב אותה בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. בסיום סגנון העיצוב תצטרכו להכניס את כל מה שעיצבתם  לתוך תוכנת האפליקציה ומשם זה עובר למתכנתים. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בקורס זה חוויה מדהימה והתפתחות בתעסוקה. מרבית הבוגרים  בלימודים  אלו עובדים כפרילנסרים מהבית ומספקים שירותי גרפיקה ופרסום למשרדי פרסום אינטרנטי ולחברות היי טק יחדיו.

לימודים אונליין

אם אתם רוצים ללמוד אונליין דרך האינטרנט תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה. נציגי הלימודים ישוחחו איתך כדי להסביר לכם איך אתם יכולים ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית בהדרכה פרטית ואישית ללימודי תעודה. לכל אורך הקורס תעסקו בהכנה של מאות אפליקציות שונות כדי להעביר סגנון עיצוב אישי לתיק העבודות. בסופו של דבר עיצוב אפליקציות הוא תחום חדש  בשנים האחרונות.  מה שחשוב זה להעביר טרנדיות בצורה שמתאימה למה שקורה היום ב 2020. שכר מעצבים גרפיים מתחילים   יכול להתחיל ב 19 אלף שח ובמידה ואתם עובדים בצורה עצמאית תוכלו להרוויח הרבה יותר.