לצייר ציורים במחשב – תוכנות גרפיות לאיור דיגיטלי

אם אתם אוהבים את העולם הציור בהחלט תמצאו בכתבה טכניקות מדהימות והסברים איך לצייר ציורים במחשב בקלי קלות. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם הציור הדיגיטלי שנעשו על ידי מורים לציור מקצועי. השיעורים מוסברים ביוטיוב בשפה העברית ויסבירו לכם למה תוכנת אילוסטרייטור נחשבת למומלצת ביותר לעבודה מסוג זה.

תוכנת אילוסטרייטור לציור

תוכנת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר בשימוש גרפיקאי ומעצבים גרפיים להכנת ציורים דיגיטליים. יכולות התוכנה הם גדולות מאוד וחברת אדובי הכניסה לתוכנה בשנה האחרונה כלים מדהימים ליצירת ציורים דיגיטליים. באמצעות התוכנה תוכלו לבצע הצללות ועל ידי הקלקות שונות בתוכנה תוכלו לבצע קווים עגולים. ביצוע קווים עגולים מאפשר עבודה עד ליצירת דמות. באמצעות התוכנה תוכלו להוסיף אפקטים מדהימים ולכל דמות לעשות הנפשה מקצועית. זה לא משנה אם אתם לא יודעים לצייר באמצעות התוכנה כל אחד יכול לצייר סגנונות שונים. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות את החשיבה הרחבה באמצעות סגנונות ציור שונים.

לימודי ציור דיגיטלי.

לימוד איור ציור דיגיטלי אפשר ללמוד במכללות מקצועיות לעיצוב גרפיקה ממוחשבת או בתי ספר לציור אונליין. אנחנו ממליצים לכם ללמוד  בצורה של לימודים פרטיים בשיטת לימוד מקוונת. בית הספר ללימודי ציור דיגיטלי מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות התוכנה המורה יוכל להזיז את העכבר לסטודנט ולצפות במסך שלו.   במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים בתוכנת אילוסטרייטור והסטודנט יצטרך לתרגל לאחר הסבר של המורה. אם יש נושא לא ברור במהלך השיעור המורה  יחזור שוב עד שהסטודנט יבין את כל החומר במלואו. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על מה שנלמד. שיטת לימודים פרטית אישית יאפשרו לכם לקבל תשומת לב מלאה בשיעור כדי להכין תיק עבודות מקצועי.

אפשרויות העבודה במחשב.

מי שעוסק בתחום הציור דיגיטלי יש לו אין ספור אפשריות לעבודה לאחר סיום הלימודים. תוכלו לעבוד בשיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים  ולספק להם ציורים באופן שוטף לגרפיקות שהם עושים . בוגרי מסלול זה מאוד מבוקשים בתעשיית ההיי-טק והפרסום כי באמצעות ציורים עסקים אפשר להכין לוגואים ועוד אינספור טכניקות שונות בעולם הציור. מרבית הבוגרים של מסלול לימודים זה עובדים בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים.

בעמוד זה תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר וליצור קשר עם אחד מיועצי הלימודים. יועץ הלימוד יחזרו אליך עם הסברים רחבים איך אפשר ללמוד מהבית בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה.

אין לי ניסיון בציור דיגיטלי האם גם לי זה מתאים ללמוד?

זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתחום או אין לכם מה שחשוב זה התרגול במהלך הלימודים. הקורסים מתאימים גם למתחילים שרוצים להגשים חלום ולצייר דרך המחשב. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים מעשיים כדי לחדד לכם את הכישרון ולפתח את סגנונות שאתם  אוהבים. אם אתם אוהבים לצייר בהחלט תמצאו בקורס זה חוויה מדהימה.