לימודי עיצוב גרפי מוסדות לימוד – קורסים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת

מחפשים מוסד לימודי שיאפשר לכם להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים? רוצים לעבוד בחברות הייטק ופרסום ולא יודעים כיצד להתחיל? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שיסבירו לכם כיצד מתחילים ללמוד את עולם העיצוב גרפי. הביקוש למעצבים גרפים הוא עצום מאוד כי יש כיום אינספור אפשרויות לעבודה בתחום  זה.  אם בעבר או רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בבית דפוס או בעיצוב אריזה כיום חברות הייטק לוקחות מעצבים בוגרים ללימודי עיצוב לעבודה בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר כדי שתראו מה מעצבים גרפיים העוסקים במולטימדיה  עושים בעולם העיצוב ותקשורת אינטראקטיבית.

מוסדות לימוד עיצוב גרפי והייטק.

כיום רוב מוסדות הלימוד נמצאים באזורים מרוכזים חיפה, ירושלים תל אביב ובאזור המרכז. באמצעות לימודים אלו תלמדו כיצד לעבוד בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ואתרי אינטרנט. במידה ואתם גרים רחוק ממרכזי לימוד אלו תוכלו ללמוד מהבית באמצעות מערכת למידה מקוונת. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק online מאפשר ללמוד דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנה זו המורה יוכל לעבוד על המחשב של הסטודנט מרחוק ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים דרך מיקרופון ואוזניות. לימודים בצורה פרטית ללימודי תעודה מאפשר לתת לסטודנטים יחס אישי ותשומת הלב מופנית ישירות בשיעור לסטודנט בלבד.

מה לומדים במסלול עיצוב גרפי?

בלימודים עיצוב גרפי לומדים כיצד לבצע גרפיקה ממוחשבת בהתאם לחוקי העיצוב המקובלים היום בגרפיקה ומולטימדיה. תלמדו לעבוד על התוכנות המקובלות של חברת אדובי ותפתחו חשיבה עיצובית תוך שימוש בטיפוגרפיות נכונות לעיצוב ופרסום מודעות בתנועה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שרוצים לראות היום בחברות הייטק ומשרדי הפרסום לאחר סיום הלימודים.

קידום עסקים ברשתות החברתיות.

המדיה האינטראקטיבית פותחת אינספור אפשרויות לסטודנטים לעבוד לאחר סיום הלימודים. מותגים וחברות  לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים. המעצבים הם אלה שקובעים איך השפה העיצובית תהיה ובאמצעות מודעות איכותיות אפשר להגביר יחסי ציבור ואת עולם השיווק. במהלך הלימודים תלמדו מהי חשיבה קונספטואלית ותלמדו לשלוט בתוכנות גרפיות להכנת תמונות בשילוב איורים וטקסטים.

השתלבות במקומות עבודה לאחר קורסים עיצוב גרפי.

כדי להשתלב במקומות עבודה תצטרכו להראות  שאתם מבינים מהי חשיבה קונספטואלית. בוגרי מסלול לימודים זה יכולים להשתלב בחברות הייטק להתחיל עם שכר של 17 אלף שח. זה לא משנה אם יש לך ניסיון בתחום או לא מה שרוצים לראות זאת  כיצד אתם מעצבים בהתאם לטרנדים המקובלים כיום ב-2020. יבקשו ממכם לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה לראות דוגמאות שונות במידה והדוגמאות לעיצובים יראו בצורה עצמאית ואטרקטיבית תוכלו להיות מוזמנים לראיון עבודה. תוכלו בעמוד זה להשאיר בטופס צור קשר פרטים ויועצי הלימודים ישוחחו איתכם כיצד ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית + הסברים רחבים על אפשרויות העבודה והשתלבות בתעשייה הישראלית.