ללמוד עיצוב גרפי וחווית משתמש – איך בונים אפליקציות

אחד התחומים המבוקשים כיום בחברות הייטק היום  זה עיצוב גרפי וחווית משתמש. בוגרי לימודים אלו יכולים להתחיל עם שכר עצום של 17 אלף שח ללא ניסיון. הכנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי הסבר מה מעצבים גרפיים עושים בחברות היי-טק כדי לתת לכם אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים. נוכל להגיד לכם שמי שאוהב את עולם האינטרנט והפרסום בהחלט ימצא אינספור אפשרויות קידום לאחר סיום הלימודים.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי לומדים כיצד לבצע מניפולציות גרפיות לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כיום יש אינספור אפשרויות פרסום לעסקים לכן הביקוש למעצבים גרפיים הוא מטורף. נוכל לראות את זה ברשתות החברתיות על ידי  פרסומות שרצות מידי יום ומראות אינספור מוצרים שונים באמצעות תמונות ואלמנטים ויזואלים. במהלך הלימודים תלמדו את השפה העיצובית ותבנו תיק עבודות שמתאים לטרנדים החדשים ב-2020.

לימודי עיצוב גרפי השפה העיצובית.

השפה עיצובית היא הדבר החשוב ביותר שיבדקו לאחר סיום הלימודים. תצטרכו לדעת להשתמש בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי פוטושופ, אילוסטרייטור, indesign. לאחר סיום לימודים  תצטרכו ללמוד מערכות לבניית אתרים ואפליקציות. חוויית המשתמש הוא תחום מאוד חשוב היום כי מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ונותנים את השפה הויזואלית.

חווית משתמש בלימודי בניית אתרים ואפליקציות.

בחברות הייטק מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים כיצד המוצר הולך להיות. מתכנתים הם רק  מפתחים את המוצרים הם לא מעצבים גרפיים ולכן המעצבים הם אלה שקובעים איזה צורות להכניס לאפליקציה ובצבעוניות שנשתמש. כדי להתקבל לעבוד בתחום זה תצטרכו להראות אינספור אפליקציות שהכנתם בתקופת הלימודים שמותאמים למה שקורה בעולם האינטרנט. תצטרכו לפתח את החשיבה ולהראות  כיצד עיצבתם את האפליקציה שמותאמת לקהל היעד בדיוק.

לימודי חווית משתמש איפה אפשר ללמוד?

תחום חוויית המשתמש אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לעיצוב והייטק. אם עובדים במחשב אז למה לא ללמוד דרך המחשב? אתם יכולים ללמוד גם דרך מערכת למידה מקוונת מהבית. בית הספר מספק לסטודנטים ערכת לימוד מקוונת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב שלך.  במהלך השיעור המורה יכול לצפות במסך שלך ולהזיז לך את העכבר תוך הסברים איך להקים אתר אינטרנט ואפליקציה. השיעור  נעשה בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים בעיצוב גרפי ובניית אתרים. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לכל סטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה. בכל אורך שיעור נבנה חלק  מתיק עבודות מקצועי מה שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה לאחר סיום הלימודים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

מה חשוב כדי להתקבל בתחום זה.

תעודות ותארים כבר לא פותחים דלתות לאף אחת בתעשיית העיצוב. מה שרוצים לראות זה תכלס כיצד אתם יכולים לעצב אפליקציה עם חווית משתמש נכונה. האם האתר שעיצבתם מתאים לקהל היעד ועוד אינספור פרמטרים שבודקים בסיום הלימודים. ככל שתיק העבודות שלכם יכיל מאות של העבודות בסגנון עיצוב רב תחומי תוך מתן דגש לתקשורת השיווקית ותקשורת חזותית  תוכלו להשתלב במהירות לעבודה. לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה כל מה שיבקשו זה אך ורק קישור לתיק הדוגמאות שהכנתם בתקופת הלימודים. זה לא משנה כיום אם יש למעצבים גרפיים ניסיון או לא מה שרוצים לראות זה כיצד אתם מביאים חדשנות ב-2020.