לימודי גרפיקה ועיצוב לגברים חרדים – לימודים גרפיקה למגזר החרדי

מחפשים לימודים בעיצוב גרפי למגזר החרדי דתי? רוצים להתחיל לשווק גרפיקה ופרסום לעסקים? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים שיסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בבית דפוס ומשרדי הפרסום. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל להבין לקראת מה אתה הולך ללמוד בתחום.

תחום העיצוב הגרפי

תחום העיצוב הגרפי יש בו ביקוש מטורף למעצבים גרפים בתעשייה כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים.  בוגרי הלימודים  יכולים להשתלב בתעשיית ההיי-טק או משרדי הפרסום ובמקביל לעבוד בבתי דפוס והוצאות לאור. בוגרי מסלול לימודים זה יכולים להתחיל עם שכר של 17 שח בחברות הייטק בבתי דפוס כ-12 אלף שח. מה שחשוב כדי להתקבל לתעשייה הזו זה אך ורק תיק עבודות שיראה שאתם מבינים את עולם העיצוב.

לימודי עיצוב גרפי מה לומדים?

במסלול לימודים תלמדו כיצד לעשות יחסי ציבור לעסקים ומותגים באמצעות פרסומות ומודעות שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תקשורת שיווקית זה אחד הדברים שבאמצעותם לקוחות ומותגים יכולים לקדם את העסק שלהם ולמכור יותר. במסלול הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים תוך בנייה גרפית נכונה של מודעות ופרסומות. במהלך הלימודים תעבדו על כל התוכנות גרפיקה של חברת אדובי.

תוכנות  הנלמדות במהלך הלימודים.

כדי לקבל תעודה מקצועית לתיק עבודות תצטרכו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי פוטושופ, אילוסטרייטור, ואינדיזיין, לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לעצב גרפיקה נכונה לבית דפוס או לאתר אינטרנט. תיק עבודות יבנה בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ותראו את כל החשיבה היצירתית והטרנדים החדשים שמקובלים כיום.

לימודים לחרדים.

יש אינספור מכללות לעיצוב גרפי  ובתי ספר לגרפיקה שמלמדים את התחום בצורה רחבה. לימודים במכללות לומדים בצורה מעורבת גברים ונשים מה שלפעמים למגזר החרדי לא מתאים. תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין עם מורים מעבר לקו. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב וההיי-טק אונליין מספק לסטודנט מערכת ללמידה מקוונת. באמצעות מערכת למידה זו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהזיז  את העכבר. במהלך השיעור השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות דרך תוכנת חיבור בין מחשבים. בלמידה אישית ופרטית כל היחס ותשומת הלב מופנה אך ורק לסטודנט. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה.

לסיכום

לסיכום מה שחשוב כיום בתעשייה כדי ליצור מיתוג ושפה גרפית נכונה לקידום עסקים ויחסי ציבור זה אך ורק תיק עבודות. ככל שתיק העבודות שלכם יראה שאתם יודעים לעצב גרפיקה שיווקית בצורה משולבת תוכלו להתקדם ולהתקבל למקומות עבודה במהירות. נוכל להגיד לכם  שמרבית הבוגרים עובדים בתחום זה מהבית ומספקים שירותי גרפיקה ושיווק דיגיטלי בצורה פרטית ואישית כפרילנסרים. מי שאוהב את עולם העיצוב וגרפיקה ממוחשבת בהחלט ימצא בתחום זה אפשרויות קידום בעבודה.