ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי – מכללות לעיצוב גרפיקה ממוחשבת

ימים פתוחים היא דרך מדהימה כדי להתחיל למצוא מכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה ממוחשבת שיכשיר אתכם להיות מעצבים. תחום העיצוב הגרפי נהפך להיות מבוקש מאוד במדינת ישראל ובעולם כולו. כיום עסקים לא יכולים לשרוד בלי מעצבים גרפיים. הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה אינספור סרטונים ושיעורי הסבר מדהימים מה זה עולם הגרפיקה וכיצד זה מתקשר לחברות היי-טק. בשיעורים המוסברים תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים מבצעים מניפולציות להכנת פרסומות או כרזות שונות לעולם הפרסום ומדיה דיגיטלית.

לימודים עיצוב גרפי

לימודים עיצוב גרפי כוללים את הבנה מעמיקה כיצד לקחת פרסומת או מודעה ולקדם איתה כל עסק. בתקופת הלימודים תלמדו מושגים מאוד חשובים בעולם הפרסום והשיווק ותבנו מודעות עם מסרים שיווקיים כדי לקדם את העסק. תלמדו מיהו קהל היעד וכיצד לשלב את הצבעים הנכונים שיקראו לקהל היעד בדיוק. לכל אורך הקורס תיחשפו  לתוכנות גרפיקה של חברת אדובי התוכנות שאיתם מעצבים גרפיקאים ועובדים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום.

מה אפשר לעשות עם המקצוע הזה

אז מה אפשר לעשות עם המקצוע הזה בישראל? בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי עובדים במשרדי הפרסום או חברות הייטק. אפשרויות העבודה הם רבות מאוד ומאפשרים למעצבים גרפיים רבים לעבוד כבר מהבית בתקופת הלימודים. לאחר סיום הלימודים תראו בפייסבוק אינספור מודעות דרושים לאנשים שיתנו מענה פרסומי לעסקים חדשים וקיימים. מרבית הבוגרים עובדים בבתי דפוס הוצאות לאור כדי לספק שירותי גרפיקה גם לתחום הזה. הביקוש הוא עצום מאוד כי חברות הייטק שואבות בלי סוף מעצבים גרפיים מה שלא היה בעבר.

ללמוד אונליין איך זה קורה?

אין לכם זמן ללכת למכללה לעיצוב גרפי? לא יודעים איך לשלב לימודים ואת חיי היומיום? בית ספר לעיצוב גרפי יכול גם להגיע אליך. המכללה לעיצוב אונליין מספקת מערכת תמיכה ללימוד מרחוק. באמצעות מערכת לימוד זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות גרפיות. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. הלימודים נעשים במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו ליצור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך ללמוד את התחום המבוקש ביותר בעולם. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

אפשרויות העבודה הביקוש.

כיום יש למעצבים גרפים יותר אלטרנטיבות לעבוד לאחר סיום הלימודים. זה לא משנה אם אתם מכינים שלט או רולאפ במקביל תצטרכו לעצב באנרים פרסומיים לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אפשרויות עבודה הם רבות מאוד כי חברות הייטק לוקחות מעצבים גרפיים כבר בתקופת הלימודים לעבודה משותפת עם מתכנתים. האינטרנט יצר מהפכה טכנולוגית אדירה מה שמאפשר לעסקים לפרסם באינספור מקומות. אפשרויות האינטרנט רק יגדלו והביקוש למעצבים גרפים יגדל בהתאם. בוגרים טריים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח במקומות עבודה כמו פרסום והייטק.

אפשרויות שעומדים בפניכם כדי להתקבל למקומות עבודה

בשוק מה  שחשוב בעולם העיצוב הגרפי כדי להתקבל למקומות עבודה זה לא התעודה שתקבלו. זה לא משנה איפה אתם לומדים עיצוב גרפי או איזה תעודה יש לכם מה שהלקוחות וחברות הייטק רוצים לראות זה אך ורק תיק דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. ככל שהפרויקט סיום שלכם יהיה מקצועי ומעניין תוכלו להשתלב ולהתקבל לעבוד בתחום זה מהבית או בכל מקום אחר. נוכל להגיד לכם שכיום יש מעצבים מאוד מקצועיים בתעשייה שלא למדו מעולם את התחום בצורה מסודרת ויש להם עסקים ומשתלבים בחברות הייטק.