הדרכות עיצוב גרפי  – קורסים עיצוב גרפיקה ממוחשבת – להיות מעצבים גרפיים

רוצים לקבל הדרכה מקצועית בעיצוב גרפי ולא יודע מאיפה להתחיל? כיצד מקדמים עסקים כיום באמצעות הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? בכתבה  זו הכנו לכם אין ספור שיעורי הסבר ביוטיוב בחינם  שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בעבודה, נסביר לכם כיצד אפשר להשתלב במקומות עבודה במהירות תוך הסברים על עבודה בתוכנות הגרפיות. השיעורים מתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לקחת חלק בעולם זה.

לימודי עיצוב גרפי.

בהדרכה בעיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולקדם מותגים באמצעות תקשורת שיווקית על ידי תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. תלמדו כיצד לשלב אלמנטים ויזואלים וליצור לוגו למותגים חדשים או לשפר תדמית עסקית של עסקים שכבר נמצאים בתעשייה. לכל אורך הקורס תבינו מה הוא קהל היעד וכיצד לשלב אלמנטים ויזואלים שיתאימו להצלחה של הפרסום ברשתות החברתיות. בלימודים תלמדו לחשוב כמעצבים גרפיים ולבנות תיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר שרוצים לראות לאחר סיום הלימודים.

התוכנות הגרפיות הנלמדות במסלול עיצוב גרפי.

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לפתח את החשיבה השיווקית לקידום עסקים באמצעות התוכנות גרפיקה של חברת אדובי. חברת אדובי החברה היחידה שבאמצעותה מעצבים גרפיים עובדים היום. חברת אדובי מאפשרת לכם לעבוד על תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. התוכנות מניפולטיביות מאוד ומאפשרות לעצב כל גרפיקה  פרסומית לכל מטרה. תוכלו להכין שלטים או פרסומות לעולם הדפוס או להכנת עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות. במהלך הלימודים תקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את החשיבה הרחבה ותיק העבודות.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד בשלוש מקומות מאוד מרכזיים במדינת ישראל חיפה, תל-אביב, ירושלים באזור הדרום. במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה מהבית ולא רוצים לבזבז זמן ונסיעות תוכלו ללמוד דרך מערכת למידה מקוונת עם בית ספר לימודי עיצוב גרפי אונליין. בית הספר מספק תוכנת חיבור חינם לסטודנטים מה שמאפשר למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור מתקבלים תרגילים והמורה יכול לראות את המסך ולהזיז את העכבר של הסטודנט. לימודים אישיים מאפשרים לסטודנט לקבל את כל היחס האישי  מה שיגרום לתיק עבודות מוצלח שיפתח דלתות לאחר סיום הלימודים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

אפשרויות העבודה  –  השתלבות בתעשייה.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי יכולים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי קידום ויחסי ציבור לעסקים ברשתות החברתיות. משרדי פרסום אינטרנטים וחברות הייטק  משתמשים באינספור מעצבים גרפיים בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב ופיתוח מוצרים שחברות הייטק מפתחות. תחום השיווק רחב מאוד כי היום מותגים לא יכולים להתקיים בלי מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם הקטר של עסקים בכל תחום של שיווק.

השכר

בוגרי מסלול הלימודים יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח ללא ניסיון. מה שרוצים לראות  זה לא הניסיון או איזה תעודה קיבלתם מבית הספר אלה לראות כיצד אתם יכולים להעביר חדשנות מול הטרנדים החדשים  ב-2020. תחילה יבקשו שתשלחו תיק עבודות בצורה של קישור לדף פייסבוק באתר אינטרנט ורק לאחר שיבחנו את מאות העבודות שהכנתם בתקופת הלימודים תוכלו להיות מוזמנים לראיון עבודה.