גרפיקה ממוחשבת ועימוד ספרים – הוצאות לאור והפקת ספר

תחום העיצוב ספרים וחוברות נחשב למבוקש ביותר בתעשיית העיצוב הגרפי בישראל. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים שיסביר לכם מה גרפיקאים  עושים במקומות עבודה וכיצד מעצבים ספרים בחברות להוצאות לאור ועוד. הביקוש הוא מטורף בתחום הגרפיקה הממוחשבת בגלל שיש כיום יותר אפשרויות לסטודנטים לעבוד לאחר סיום הלימודים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה מהבית או בחברות פרסום.

עיצוב גרפי לימודים גרפיקה ממוחשבת.

התחומים הנלמדים במסלול לימודי גרפיקה ממוחשבת מגוונים לעולם הפרסום. תלמדו כיצד לעצב ספר בצורה מקצועית על ידי שימוש בחוקי העיצוב הגרפי המקובלים בתעשיית הפרסום בישראל. חברות שונות לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים בגלל שהם הכתר שמוביל את מערך השיווק של כל חברה. במהלך הלימודים תלמדו את החשיבה השיווקית וכיצד לשלב צבעים ואלמנטים ויזואלים בצורה הנכונה בתוכנות הגרפיקה. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים שיפתחו לכם את החשיבה היצירתית איך לחשוב כמעצבים גרפיים ולעבוד בצורה מקצועית.

התוכנות הנלמדות במסלול לימודים.

במהלך הלימודים תיישמו את כל חוקי העיצוב הגרפי בתוכנות של חברת אדובי. התוכנות הם  פוטושופ להכנה גרפית של תמונות ויצירת מניפולציות. אילוסטרייטור תוכנה מרכזית בלימודי עיצוב גרפי באמצעותה אחראים על כל הפרסומת השיווקית של עסקים חדשים וקיימים כגון יצירת  תדמית זהותית על ידי אלמנטים בשימוש צורות וקווים. תוכנת אינדיזיין נחשבת לתוכנה מרכזית בהוצאות לאור והכנת ספרים באמצעות אינדיזיין תעצבו ספר ותעבדו בשיתוף פעולה עם סופרים. השילוב של כל התוכנות ביחד יוצר את תיק העבודות והפרויקט הסופי שסטודנטים צריכים להכין בסיום הלימודים. היום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד בתחום זה ומה שרוצים לראות זה איך אתם מעבירים עניין בצורה מקצועית.

לימודים עיצוב גרפי למקצוע.

את מקצוע גרפיקה ממוחשבת אפשר ללמוד במכללות ובתי ספר להייטק או באמצעות לימודים מקוונים אונליין באינטרנט. בתי ספר לעיצוב גרפי אונליין שולח תוכנה שמחברת בין מחשבים לסטודנט חינם. באמצעות מערכת הלימוד המקוונת המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך מכינים גרפיקה פרסומית. השיחה מתבצעת דרך המחשב או בצורת טלפונית. הלימודים הם לימודי תעודה וכל תשומת הלב והיחס האישי מופנה לסטודנט במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה. בסיום כל שיעור מתקבלים תרגילים כדי לחזור על מה שנלמד כדי לפתח את היצירתיות לסטודנטים.

לסיכום.

מה שחשוב היום זה לא תעודות או תואר שתקבלו מבית הספר אלה תכלס מה אתם יודעים לעשות. ככל שתראו יצירה ורעיוניסטיות מול טרנדים שיובילו את העיצובים הפרסומים  למה שמקובל כיום בתעשיית התקשורת שיווקית בהחלט תוכלו להשתלב במהרה למקומות עבודה. שכר של מעצבים גרפיים מתחילים ללא ניסיון בגלל הביקוש הרב הוא 17 אלף שח. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד  נציגי הלימודים יסבירו לכם איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית מהבית באמצעות האינטרנט.