גרפיקה ממוחשבת ויסודות בעיצוב אתרי אינטרנט – הלימודים ובתי ספר מקצועיים מומלצים

תקשורת שיווקית נחשבת למקצוע מבוקש ביותר בתעשיית הפרסום בישראל. לקוחות ומעסיקים לא יכולים בלי מעצבים גרפיים היום כי אך ורק באמצעות עיצובים או אתר אינטרנט אפשר להגדיל את מערך השיווק. כשיש אינספור אפשרויות לפרסם עסקים או אתר האינטרנט ברשתות השונות מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשייה, נוכל לראות את זה על ידי אין ספור קבוצות של מדורי דרושים שמציעים עבודות מהבית או בחברות היי-טק. הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה שיעורי הסבר מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה ובאתרי  אינטרנט.

לימודי עיצוב גרפי מה לומדים?

בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לעצב גרפיקה בצורה מקצועית תוך מתן דגש על עיצוב סגנון במודעה וסגנון קומפוזיציה נכון. תלמדו כיצד לעצב מודעות ופרסומות לרשתות החברתיות תוך מתן דגש על עיצוב בסביבת חוויית המשתמש. הלימודים כוללים את בניית אתרי אינטרנט והרחבות למסלול תקשורת חזותית. התוכנות הנלמדות בלימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעבוד על מערכות וורדפרס אלמנטור תוך מתן דגש על עיצוב חוויית המשתמש. לכל אורך הקורס תכינו תיק עבודות שיכיל אינספור אתרי אינטרנט ועיצובים גרפים הכוללים אינפוגרפיקות, הוצאות לאור, עיצוב אתרי אינטרנט,  עבודות פרסום ושיווק ועוד אינספור תחומים. מה שחשוב היום במדיה הגרפית זה לא התעודה שתקבלו בסיום הלימודים אלה תכלס איך נראה תיק עבודות שלכם.

תיק עבודות

תיק עבודות הדבר החשוב ביותר שמסכם את מה שעשיתם בלימודי מדיה גרפית. ככל שתיק עבודות שלך מדבר על מה שקורה היום בהתאמה לטרנדים החדשים שהולכים בחברות הייטק ובמשרדי הפרסום תוכלו לעבוד בתחום המדיה אינטראקטיבית ולראות שהביקוש הוא עצום מאוד. בוגרים של לימודי מדיה אינטראקטיבית יכולים להתחיל בשכר של 17000 שח נטו, מרבית הבוגרים מעדיפים ללכת לעבוד בתחום זה בצורה פרילנסרית ולתת שירות אינפוגרפיקות או עיצוב אתרים בצורה פרטית לאישית.

לימודים אונליין מהבית.

כיום יש אינספור שיטות ללימוד עיצוב גרפי דרך מכללות לגרפיקה ממוחשבת או בתי ספר להייטק בתקשורת חזותית. תוכלו ללמוד גם את התחום מהבית ללימודי תעודה גרפיקה ומולטימדיה וכל זה בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים. בית הספר מספק לסטודנטים מערכת למידה מקוונת שמאפשרת למורה הפרטי לעבוד אחד על אחד תוך צפייה במסך של הסטודנט. המורה יוכל להזיז את העכבר ולהנחות איך לעצב גרפיקה פרסומית לתיק העבודות.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה איך לעזור ללקוחות לקדם ולשווק. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועץ לימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום דרך האינטרנט ללימודי תעודה ותיק עבודות.

לסיכום מה שחשוב בתעשייה היום זה אך ורק איך אתם חושבים כמעצבים גרפים ויכולים להטעין רעיונות לקהלי יעד שונים. במסלול לימודים של עיצוב גרפי לאתר האינטרנט תהיו עסוקים כל הזמן בפרויקטים כדי לפתח את היצירתיות והעבודה המהירה בתוכנות.