בית ספר לעיצוב גרפי לנשים – לימודים גרפיקה ממוחשבת

מחפשים בית ספר שמיועד אך ורק לנשים? לא יודעים איך לשלב לימודים וגידול ילדים? עסוקים מדי כדי ללכת למכללות לעיצוב גרפי ולבתי הספר לגרפיקה ממוחשבת? בכתבה הבאה במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהימים שיסבירו לכם על פעולות שיווקיות שמעצבים גרפים עושים במקומות עבודה. באמצעות כתבה זו תוכלו לגלות איך אפשר ללמוד עיצוב לפרסום ברשת באמצעות האינטרנט עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב.

מה לומדים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

במסלול לימודים תלמדו את הדגש העיקרי כיצד לפתח גרפיקות ומולטימדיה בעולם התקשורת השיווקית. במהלך הקורס הגרפי תלמדו את חוקי העיצוב וכיצד לעצב גרפיקה פרסומית באמצעות צבעים נכונים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בהכנת דוגמאות בתחום המחשבים והעיצוב כי זה הדבר היחידי שיאפשר לכם להשתלב לתחום בשוק העבודה הישראלי ובעולם כולו.

התוכנות הנלמדות בעיצוב גרפי מחשבים.

במסלול הלימודים כדי להכין גרפיקה ועיצוב למדיה מודפסת תצטרכו ללמוד את התוכנות הגרפיות לעולם הדפוס והאינטרנט. התוכנות הם של חברת אדובי פוטושופ, אילוסטרייטור, תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה אחראית על דגש אחר.   לימודי גרפיקה ומולטימדיה כולל אוסף של עיצובים גרפיים שנעשים לפעמים במספר תוכנות במקביל. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לפתח סביבת חוויית משתמש או כל סגנון עיצוב גרפי אחר באמצעות תוכנות גרפיקה אלה לאתרי אינטנרנט. פרויקט גמר נעשה לכל אורך הקורס כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה העיצובית.

איך לומדים מהבית אונליין דרך האינטרנט?

בית הספר ללימודי המקצועות עיצוב אתרים וגרפיקה ממוחשבת מחבר אותכם למערכת למידה מקוונת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שיש לכם במחשב. במהלך השיעור המורה יכול לשוחח איתכם דרך המחשב ולהזיז לכם את העכבר תוך הסברים כיצד לעצב תקשורת חזותית או מדיה גרפית. במידה ויש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור איתכם שוב כי מערכת הלמידה מאפשרת סינכרון מלא בין מחשבים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות ותקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה עיצובית במדיה גרפית ואנימציה. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

כדי להתקבל למקומות עבודה מה צריך לעשות?

מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד בתחום זה ולתת שירותי גרפיקה ופרסום כפרילנסרים. המעצבים אחראים על פרסומות גרפיות שרוצה  ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם בפייסבוק או תעבדו בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת מדיה אינטראקטיבית. בתחום העיצוב הגרפי יש אינספור אפשרויות לעבודה ומי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא חופש פעולה מדהים והכנסה הנאה. הבוגרים ללימודי מעצבים גרפיים מתחילים בשכר של 17 אלף שקל בחברות הייטק במשרד הפרסום.