בית ספר לעיצוב גרפי המלצות – לימודים הייטק

רוצים להתחיל ללמוד גרפיקה ממוחשבת ולהתמחות בעולם המדיה גרפית? אוהבים  עיצוב דיגיטלי ורוצים להבין כיצד אפשר לעבוד בחברות היי-טק לעיצוב חוויית משתמש? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם המלצות איך להתחיל ללמוד את עולם העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת. בעמוד תוכלו לראות שיעורים שנעשו על ידי מורים לגרפיקה ועיצוב שיאפשרו לכם להבין לקראת מה אתם הולכים. השיעורים מסבירים מה הם טכניקות בעיצוב גרפי , כיצד אפשר להתקשר  לעולם הגרפיקה והמולטימדיה. השיעורים בהחלט יסבירו לכם על התחום ועל כל נושא של השתלבות בשוק העבודה הישראלי ובעולם כולו.

סטודנטים לעיצוב גרפי מה לומדים?

כיום במדיה אינטראקטיבית עולם הפרסום רק הולך ומתפתח. נוכל לראות את זה על ידי פרסומות והצעות בפייסבוק ובאינסטגרם שעסקים לא מפסיקים לפרסם מוצרים שונים.  בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לבצע עיצוב גרפי מקצועי בתוכנות של אדובי הוספת אלמנטים בתוכנות שונות כדי לבצע מניפולציות קידום ופרסום עסקים בקבצים דיגיטליים וביצירה עצמית. לכל אורך הקורס  תחשפו לפיתוח היצירתיות והחשיפה הרחבה כיצד לעבוד בתוכנות גרפיות.

התוכנות הגרפיות בלימודי עיצוב גרפי

במסלול הלימודים תלמדו כיצד למתג עסקים בצורה מקצועית ולבנות תדמית לעסק בתוכנות גרפיות. תוכנות המדוברות הם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לשלב בין כל התוכנות ולבצע עיצוב מוצלח שישפיע על הצופים. תלמדו מהי תורת הצבעים וכיצד אפשר לשלב צבעים ל גרפיקה שתצא משובחת ומקצועית להפצה.

תיק עבודות בעיצוב גרפי.

היום זה לא משנה איזה תחום למדתם או איפה למדת  גרפיקה ממוחשבת – תקשורת חזותית. מה שרוצים לראות  זה לא תעודות אלה אך ורק עיצובים גרפיים שעשיתם במסגרת הנורמות והטרנדים החדשים בעולם העיצוב הגרפי ב-2020. ככל שתיק עבודות   מקצועי תוכלו להשתלב במהירות בעבודה של עריכה גרפית בחברות הייטק ומשרד הפרסום. מה שיבדקו איך אתם מעבירים טרנדים חדשים בעולם העיצוב תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שנעשו בתוכנות הנכונות.

לימודים אונליין דרך האינטרנט.

כיום יש אינספור מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק שיכשירו אתכם לעבוד בתחום. אפשר ללמוד את התחום העיצוב הגרפי גם דרך מערכת למידה אונליין. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים ובאמצעות מערכת למידה מקוונת המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט במחשב. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שסקייפ עובדת.

הלימודים

הלימודים הם לימודים אישיים בצורה פרטית אחד על אחד במתכונת של שיעור גרפיקה במסגרת הנורמות המקובלות לבנייה של תיק עבודות. כולנו יודעים שלימודים אישיים יכולים להיות מוצלחים ביותר כי כל היחס ותשומת הלב מופנים רק לסטודנט. תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים ונציג הלימודים יצור איתכם קשר לקבלת פרטים איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין בצורה פרטית ואישית עם מורים לגרפיקה אחד על אחד.

תחום העיצוב הגרפי פותח אינספור דלתות בעולם הפרסום ככל שתוכלו לעצב גרפיקה מקצועית מול הטרנדים החדשים המקובלים בתעשייה תוכלו לעבוד בחברות הייטק או בצורה עצמאית כפרילנסרים מהבית. שכר מעצבים גרפיים לאור הביקוש מתחיל ב 17 אלף שח נטו בחברות הייטק בבתי דפוס.